ثبت نام آزمون TOEFL

برای ثبت نام تافل iBT ابتدا با وارد کردن اطلاعات خود در بخش تافل سایت ETS یعنی  http://www.ets.org/toefl، یک پروفایل برای خود ایجاد کنید. سپس با استفاده از منوی سمت چپ در محیط کاربری خود Register for Test را بزنید. حال می توانید تاریخ مناسب خود را در مرکز مورد نظر (چنانچه جای خالی داشته باشد) پیدا کنید. مراکز مهم برگزاری آزمون تافل در تهران شامل: سازمان سنجش آموزش کشور، مجتمع آموزشی امیربهادر، موسسه فرهنگی علامه سخن، مجتمع فنی تهران می باشد.

پس از انتخاب تاریخ امتحان و حوزه مورد نظر، پس از طی چند مرحله، ثبت نام بوسیله پرداخت آنلاین توسط کارت اعتباری بین المللی مثل Visa Card ،Master Card   و غیره امکان پذیر است. پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تافل TOEFL iBT  و همچنین ریپورت های نمره و تغییر تاریخ آزمون تنها به روش پرداخت با کارت های اعتباری بین المللی ممکن می باشد. این خدمات را ما در کمترین زمان برای شما انجام می دهیم.

از آنجا که ما طی فرآیند ثبت نام، ۴ دانشگاه رایگان جهت ریپورت نمرات را اضافه نمی کنیم، می توانید تا ساعت ۱۰ شب قبل از امتحان، با ورود به اکانت خود در سایت ets.org این کار را از بخش View Orders در پروفایل My iBT Account و سپس Modify قسمت Score Recipient انجام دهید.

 

خواهشمند است در پر کردن فرم ثبت سفارش، حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید. فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.

 
 

 

*
7 درصدثبت نظر

شما می توانید نام مستعار خود را نیز وارد کنید.

CAPTCHA