خرید از سایت آمازون

برای توضیحات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید
 

 

نکته‌ها

 

  1. قیمتی که در آمازون در کنار کالا مشاهده می کنید قیمت خود کالا است و قیمت تمام‌شده تا رسیدن آن به درب منزل از این مقدار بیشتر است. البته می‌توانید غیر از کالاهای نو، کالاهای دست دومی که سایر افراد برای فروش قرار داده‌اند را نیز با قیمت‌های پایین‌تر پیدا کیند، هرچند به دلیل مشکلات موجود برای بازگرداندن کالا در ایران این گزینه را خیلی پیشنهاد نمی‌کنیم.

  2. هر کالا در آمازون سه وضعیت ارسال دارد. بسیاری از کالاها در کنار قیمتشان می توانید عبارت Free Shipping را مشاهده کنید. حالت دیگر Amazon Prime است که برای مشترکین دائمی آمازون که اشتراک سالیانه 99$ را پرداخت می کنند کاربرد دارد. (های تک با این حالت هم مشکلی ندارد و هزینه ای روی فاکتور شما محاسبه نمی کند) حالت سوم نیز، ارسال به آدرس بر مبنای هزینه‌های پستی آمریکاست که تنها در این حالت مقداری هزینه اضافی در پیش فاکتور خریدتان در نظر گرفته می شود.

  3. در صفحه نمایش ویژگی‌های کالا، در چند بخش مشخصات کالا نمایش داده می شود که فرضا برای اطلاع از وزن تقریبی کالا می توانید به بخش Specifications یا Product Descriptions مراجعه کنید. می توانید از این اطلاعات برای تخمین بهتر قیمت‌ تمام‌شده کالا در ماشین‌حساب های تک استفاده کنید.

  4. در برخی موارد هزینه بر اساس وزن خود کالا محاسبه می شود، در حالی که برای برخی محصولات وزن با در نظر گرفتن وزن بسته‌بندی پستی حساب می شود و در نتیجه ممکن است در قیمت نهایی تخمین زده شده تغییراتی ایجاد کند. قیمت ارسال نیز بسته به سرعت انتخابی برای تحویل محموله می تواند تغییر کند، به طوری که پست پیشتاز یا Express Shipping هزینه بیشتری داشته و قیمت پست سفارشی یا Priority Courier Shipping می تواند تا 8 برابر حالت استاندارد باشد. هزینه تمام‌شده‌ای که های تک به شما اعلام می کند نیز بر اساس همین موارد محاسبه می شود.

  5. پس از ورود به صفحه یک کالا یا یک دپارتمان در آمازون، می توانید با استفاده از منوی سمت چپ صفحه، جستجوی خود را بسیار دقیق‌تر کنید. برای مثال می توانید حدود قیمت مد نظر خود را جستجو کنید، تنها کالاهایی را نمایش دهید که توسط مصرف‌کنندگان امتیاز بالاتری کسب کرده‌اند، یا آن که به فروشگاه‌‌های موجود در خود آمازون سر بزنید. پیشنهاد می کنیم با استفاده از این منو بهترین تخفیف‌ها یا مناسب‌ترین شرایط فروش را پیدا کنید.

 

 

هشدارها

 

در صورتیکه لباس و یا کفش سفارش می دهید در قسمت کالا توجه به جدول Size Chart نمایید تا در انتخاب سایز به مشکل بر نخورید. همچنین در قسمت (As expected (96%  می توانید متوجه شوید که بر اساس نظر مشتریان قبلی این کالا تا چه حد از لحاظ اندازه مطابق با انتظارات آن ها بوده است.

همچنین در قسمت نظرات مشتریان می تواانید نظر سایر خریداران این کالا را از لحاظ کیفیت و رضایت کلی خرید آن ها مشاهده نمایید که می تواند تاثیر مستقیمی بر روی خرید شما داشته باشد.

*
7 درصدثبت نظر

شما می توانید نام مستعار خود را نیز وارد کنید.

CAPTCHA