اطلاعاتی در مورد خرید بلیط ایرلاین ها و پرواز های خارجی

 

می توانید از آن بلیط پرواز خارجی خود را با قیمتی مناسب تهیه کنید. CheapOAir علاوه بر بلیط هواپیما خدمات دیگری مثل رزرو هتل ها ، کرایه ماشین و پکیج سفر را با قیمت های مناسب و با تخفیف نیز می فروشد. همان طور که از نام سایت پیداست در این سایت می توانید بلیط ها و خدمات تخفیف دار و ارزان تهیه کنید.

ارزان ترین پروازهای آسیایی را می توانید در این سایت خریداری کنید. شرکت مرکزی آن در نزدیکی کوالالامپور، مالزی می باشد و به 100 شهر در 22 کشور آسیایی پرواز دارد مثل بانکوک، پوکت، پاتایا، شانگ های و ... هرچند اخیرا ایران جز این 22 کشور نمی باشد ولی اگر قصد سفر در یکی از این 22 کشور و شهرهای پوشش داده شده توسط AirAsia را دارید، خرید از این سایت بسیار با صرفه می باشد. رزرو هتل و کرایه ماشین نیز از دیگر خدمات این سایت است.

پروازهای روزانه، صندلی های بسیار راحت ، خدمات با کیفیت از ویژگی های Turkish Airline می باشد. این خطوط هوایی جایزه بهترین هواپیمایی اروپا را از Skytrax برای سه سال متوالی 2011، 2012 و 2013 دریافت کرد و هنوز هم در رتبه برتر خطوط هواپیمایی قرار دارد.

Easyjet از نظر جابه جایی مسافر بزرگترین هواپیمایی انگلستان می باشد و جزء خطوط هوایی می باشد که پروازهای ارزان قیمت ارائه میدهد و قیمت خود را گارانتی می کند. این خطوط هوایی در 32 کشور اروپایی از جمله اسپانیا، ترکیه ، آلمان و ... پرواز دارد و امتیازهای خاصی برای مشتری های دائمی خود در نظر می گیرد. هواپیمایی Easyjet در طول پرواز خوراکی و نوشیدنی (به صورت رایگان ) سرو نمی کند و لی می توانید موقع خرید بلیط ، غذا و نوشیدنی دلخواه خود را نیز انتخاب و خریداری کنید تا در طول پرواز با آن از شما پذیرایی شود و یا از بوفه آن خرید کنید.

دلتا ایرلاینز (Delta AirLines) از قدیمی ترین خطوط هواپیمایی آمریکا می باشد و بزرگترین شرکت هواپیمایی جهان بعد از Lufthansa ، American Airlines ، United Continental Holdings می باشد. از مارچ 2015 به بعد شرکت هواپیمایی Delta روزانه بیش از 5400 پرواز به هر 6 قاره دارد.علاوه بر خرید بلیط هواپیما می توانید از طریق این سایت اتاق هتل رزرو کنید، ماشین کرایه کنید و یا با خرید پکیج مسافرتی که شامل بلیط هواپیمایی ، رزرو هتل و کرایه ماشین می باشد در هزینه ها صرفه جویی کنید.

شرکت هواپیمایی Austrian بزرگترین شرکت هواپیمایی کشور اتریش و یکی از زیر مجموعه های هواپیمایی lufthansa آلمان می باشد. خطوط هواپیمایی Austrian به 66 کشور جهان (130 شهر) پرواز دارد که از شهرهای ایران فقط تهران جز مقاصد این شرکت هواپیمایی می باشد. رزرو هتل و کرایه ماشین از دیگر خدمات این شرکت می باشد.

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز Qatar Airways بزرگترین شرکت هواپیمایی کشور قطر هست که 5 ستاره می باشد و از تهران، مشهد، شیراز به 140 شهر دنیا پرواز دارد. این شرکت به هر 6 قاره پرواز دارد. در پروازهای این شرکت هیچ سقوطی جز یکبار فرود اضطراری پیش نیامده. به همین جهت شرکت قطر ایرویز را یکی از ایمن ترین شرکت های هوایی جهان دانسته اند.

شرکت هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines Company- FlyPgs فعالیت خود را با پروازهای چارتر در سال 1990 آغاز کرد و از سال 2005 پروازهای خود را از چارتر به پروازهای ارزان قیمت تغییر داد. این شرکت هواپیمایی دومین شرکت هواپیمایی کشور ترکیه می باشد که به مقصد تهران نیز پروازدارد و خطوط هوایی 97 شهر مختلف در اروپا و خاورمیانه را پوشش می دهد. FlyPgs موفق شده که در پروازهای بدون تاخیر و با قیمت ارزان خوب عمل کند. وقتی می خواهید از این سایت بلیط تهیه کنید می توانید خدماتی را که می خواهید از این شرکت هوایی دریافت کنید از قبیل انتخاب صندلی، وعده غذایی، نوشیدنی ، مجوز بار اضافه و حمل لوازم ورزشی را انتخاب کنید و به همین دلیل است که شما می توانید در این سایت بلیط های ارزان قیمت پیدا کنید. علاوه بر بلیط می توانید از طریق این سایت برای رزرواسیون هتل و کرایه ماشین نیز اقدام کنید.