ثبت نام آزمون تافل در کوتاه ترین زمان

برای ثبت نام تافل iBT ابتدا با وارد کردن اطلاعات خود در در بخش تافل سایت ETS یعنی  http://www.ets.org/toefl، یک پروفایل برای خود ایجاد کنید. سپس با استفاده از منوی سمت چپ در محیط کاربری خود Register for Test را بزنید. حال می توانید تاریخ مناسب خود را در مرکز مورد نظر (چنانچه جای خالی داشته باشد) پیدا کنید. مراکز مهم برگزاری آزمون تافل در تهران شامل: سازمان سنجش آموزش کشور، مجتمع آموزشی امیربهادر، موسسه فرهنگی علامه سخن، مجتمع فنی تهران می باشد.

پس از انتخاب تاریخ امتحان و حوزه مورد نظر، پس از طی چند مرحله، ثبت نام بوسیله پرداخت آنلاین توسط کارت اعتباری بین المللی مثل Visa Card ،Master Card   و غیره امکان پذیر است. پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تافل TOEFL iBT  و همچنین ریپورت های نمره و تغییر تاریخ آزمون تنها به روش پرداخت با کارت های اعتباری بین المللی ممکن می باشد. این خدمات را ما در کمترین زمان برای شما انجام می دهیم.

از آنجا که ما طی فرآیند ثبت نام، ۴ دانشگاه رایگان جهت ریپورت نمرات را اضافه نمی کنیم، می توانید تا ساعت ۱۰ شب قبل از امتحان، با ورود به اکانت خود در سایت ets.org این کار را از بخش View Orders در پروفایل My iBT Account و سپس Modify قسمت Score Recipient انجام دهید.

پس از آن شما می توانید به سه روش آنی، ووچر و ظرف حد اکثر 15 دقیقه، پرداخت خود را انجام دهید: 

روش اول- به طور مستقیم و بدون نیاز به ویزاکارت یا مستر کارت و یا هر گونه واسطه پرداخت آنلاین می توانید از طریق سامانه ی های تک پرداخت ، پرداخت هزینه ثبت نام خود را به صورت آنی انجام دهید. جهت ورود به این سامانه بر روی "آزمون تافل" کلیک فرمایید.

روش دوم- از ما ووچر خریداری کنید و ثبت نام را خودتان مستقیم از سایت ets.org انجام دهید. برای اطلاع از موجودی ووچر با پشتیبانی تماس بگیرید. 

روش سوم- می توانید به شیوه سابق ثبت سفارش نمایید تا پرداخت ثبت نام آزمون تافل iBT ظرف حداکثر 15 دقیقه انجام شود . جهت ثبت سفارش :

 

خواهشمند است در پر کردن فرم ثبت سفارش، حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید. فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.